Molteni&C je jednou z najvýznamnejších talianskych značiek v sektore dizajnového nábytku. Je to spoločnosť, v ktorej produkcia spája vášeň pre krásu, nekonečnú snahu o kvalitu (či už technickú, funkčnú a materiálovú) a šírenie posolstva Made in Italy do sveta.

V roku 1994 získala spoločnosť Molteni&C významné ocenenie Compasso D’Oro za svoju kariéru – ako spoločnosť, ktorá zohráva úlohu v histórii talianskeho dizajnu.

Molteni&C vznikla v roku 1934 ako nábytkárska dielňa v období prechodu od individuálnej k masovej výrobe, v ktorej sa remeselníci, alebo ako sa im hovorilo „umelci dreva“, premieňali na skutočných podnikateľov. Masová výroba v ich ponímaní bola vždy sprevádzaná snahou o kvalitu, dosiahnutou spoluprácou s významnými osobnosťami vtedajšieho dizajnu; Angelo Mangiarotti, Tito Agnoli, Luca Meda, Afra a Tobia Scarpa alebo Aldo Rossi. Od tohto momentu sa Molteni stala solídnou priemyselnou skupinou, ktorá dnes zahŕňa 4 rôzne značky, ktoré ponúkajú špičkovú úroveň výroby v rôznych sektoroch nábytku. Okrem značky Molteni&C  (bytový nábytok) sú to Unifor (kancelársky nábytok), Dada (kuchynské vybavenie), Citterio (deliace steny a kancelársky nábytok).

Skupina Molteni sa vo svojom zložení môže pochváliť distribučnou sieťou vo viac ako 80 krajinách sveta; je jednou z mála nábytkárskych značiek, ktorá dokáže zabezpečiť výrobu Made in Italy na 100% v celom výrobnom reťazci, od získavania materiálov až po finálny produkt.

[fe_widget]
[fe_chips]

PRODUKTY OD ZNAČKY 

MOLTENI&C

FILTER

Produkty archive pre značky

PRODUKT STE
PRIDALI DO VÁŠHO WISHBOARDU